Wysyłki zamówień realizowane są za pośrednictwem firmy InPost oraz Poczta Polska. Zamówienia wysyłane są tego samego dnia w przypadku zamówień złożonych oraz opłaconych do godziny 8.00. W przypadku zamówień złożonych po godzinie 10 zamówienia wysyłane są dnia następnego lub w dniu jego opłacenia. Przesyłki dostarczane są w 90% przypadków następnego dnia od wysyłki jeżeli wybrana forma wysyłki to: paczkomat InPost. W pozostałych przypadkach tj. Pocztex Kurier 48 i Pocztex Kurier 48 pobranie dostawa zostaje wydłużona o kolejną dobę. 

Oferujemy możliwość dostarczenia do paczkomatów czynnych 24h na dobę na terenie całej Polski, dzięki czemu odbierzesz paczkę w dogodnym terminie.

W czasie pandemii zalecamy wybór paczkomatu jako najbezpieczniejszej formy dostawy naszych zamówień.

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie, ale z przyczyn od nas niezależnych przedmioty  delikatne jak szkło czy ceramika mogą się stłuc. Dlatego też w miarę możliwości prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera, aby spisać protokół reklamacyjny, jeśli paczka została uszkodzona.

Koszty wysyłki:

Paczkomaty Inpost: 13,60 zł

Pocztex Kurier 48: 15,90 zł

Pocztex Kurier 48 pobranie: 19,90

Istnieje możliwość odbioru zamówienia osobiście w naszej siedzibie w Poznaniu po uprzednim kontakcie z nami w celu przygotowania opłaconych produktów.

Bezpieczne płatności

W naszym sklepie możesz skorzystać z dwóch form płatności – poprzez szybkie płatności internetowe Przelewy24 oraz dokonując płatności przelewem tradycyjnym.

Płacąc przelewem tradycyjnym w tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.