Rzeźby do salonu drewniane i metalowe

Rzeźby do salonu wykonane z metalu oraz drewna to bardzo estetyczny dodatek w aranżacji wnętrz. Subtelne i oryginalne pozwalają nadać dowolnemu pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Inspirowane motywami buddyjskimi, azjatyckimi, afrykańskimi oraz orientalnymi rzeźby do salonu stanowią niezwykle dopełnienie wnętrz klasycznych, rustykalnych oraz boho. Nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo sprawia, że są one atrakcyjnym dla oka akcentem wyposażenia powierzchni mieszkaniowych. Doskonale spiszą się też w roli dekoracji restauracji, recepcji oraz przestrzeni użytkowych.

Figurki drewniane do salonu

Figurki drewniane do salonu to wolnostojące elementy wykonane z drewna egzotycznego lub europejskich gatunków. Wysoka jakość wykonania a także trwałość materiału, z którego są wykonane, sprawiają, że dostępne w ofercie Homeland figurki drewniane do salonu są bardzo i odporne na zniszczenia w wyniku upadków z niedużych wysokości w wyniku czego służyć mogą przez wiele lat. Wybrane modele są ponadto lakierowane, co sprawia, że z łatwością można utrzymać je w czystości. Inspirowane etnicznym i orientalnym wzornictwem figurki drewniane do salonu dostępne w naszej ofercie są niebagatelnym rozwiązaniem do niemal każdej przestrzeni.

Drewniane figurki do salonu z metalowymi dodatkami

Slow-life to filozofia wyrażająca się w spokojnym, niespiesznym tempie życia w otoczeniu natury i przyrody. Dodatki mieszkaniowe takie jak drewniane figurki do salonu pozwolą wyrazić każdemu więź z filozofią slow-life. Kojarzące się ze stabilnością i trwałością połączenie metalu i drewna przełoży się na poczucie porządku w otoczeniu oraz będzie podkreślać unikatowość każdego wnętrza, w którym się znajdzie. Materiały te pozwalają też twórcom i designerom na dużą swobodę twórczą w związku z czym dostępne w naszej ofercie drewniane figurki do salonu dostępne są w wielu oryginalnych formach i łączą w sobie oczywiste z nieoczywistym. Z naszymi figurkami doskonale komponują się dekoracje ścienne lub podsufitowe, takie jak chociażby lampiony do powieszenia.